Favori yap Yayınlandı: 1 ay önce Dursunbey, Balıkesir, TR

Ataks Tavuk yarka

1111.00 ₺

Açıklama

SAHİBİN'DEN ATAK-S TAVUK SATIŞI – ATAK-S YARKA VE ÖZELLİKLERİ

ATAK-S YARKAyı aracıdan değil üreticiden almalısınız. Doğru YARKA almak 1. kan olmasına aşı takvimine göre aşılarının yapılmış olmasına ilk günden size teslim edilene kadar yem tablosuna göre beslenmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Tüm bunlar doğru şekilde yapılmamışsa yumurta verimi alamazsınız ve sağlıklı bir hayvanınız olmaz.

ATAK-S TAVUK GURK OLUR MU ?

Gerçekte her tavuk gurk olabilir. Yanlış iddialar arasında gurk olma özelliği giderilmiştir denilir. Ancak ATAK-S TAVUĞU cinsi oluşturmada yabani tavuklarda kullanıldığı orman tavukları olduğu için insan esaretinde gurk olması pek mümkün olmamaktadır. Fakat doğasındaki gurk olma özelliği ATAK-S tavuklarda %20 de olsa görülmektedir. Gurk olsalar bile İstenilen seviyede civciv çıkaramayacakları gibi çıkarsalar dahi profesyonel üreticilerde ki şartları oluşmadığından dolayı aşı cetveli ve aşı takvimi uygulanamayacaktır. Bu da bu civcivlerin %99 risk altında olması demektir ve bunun yanında yumurta tavukçuluğunda matematiksel olarak ele alacak olursak ATAKS tavuğunu gurka yatırarak civciv elde etmeyi planlamak maddi yönden de akıl karı değildir.

https://www.dursunbeyyarkatavukculuk.com/hakkimizda/

Özellikler

Durum: Sıfır
İşlem: İndirimli
Daima güvende kalın! Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmamış