Favori yap Yayınlandı: 2 hafta önce Akdeniz, Mersin, TR

LEGEND THE PRO PAKET DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ

12590.00 ₺

Açıklama


ÇOKLU FREKANS İÇİN OYUNU DEĞİŞTİRİYOR…
DAHA AZI İÇİN DAHA FAZLASINI ÖDEMEYİ KABUL ETMEYİN!
Nokta Dedektör’ün ilk eş zamanlı çoklu frekanslı metal dedektörü The LEGEND, her türlü hedef ve zemine uyarlayabileceğiniz ve onu en iyi çok amaçlı metal dedektör kılan özelliklerle donatılmıştır.

Bu “efsanevi” metal dedektörü, dünyaca övülen sağlam ve su geçirmez tasarımı içerisinde, en zor koşullarda bile benzersiz bir performans gösterir ve sektörde yeni bir standart belirleyecek olan bir fiyatta gelir.

Atık metallerin olduğu sahalardaki derinliği ve geliştirilmiş ayrım yeteneğinin yanı sıra, plaj ve su altındaki sessiz ve stabil çalışması ile hem karada hem de plajda arama yapan kullanıcılar için çok cezbedicidir.

The LEGEND ayrıca, yüksek mineralli altın sahalarında küçük altın arayan kullanıcılar için de uygun teknik özelliklere de sahiptir.

Titreşim

The LEGEND bir hedef bulduğunda titreşim ile uyarır! Hem sualtı kullanım için hem de işitme engelli kullanıcılar için ideal.
Arka Aydınlatmalı LCD Ekran & LED Fener

Gece aramaları için mükemmel bir özellik!
Ayarlanabilir Eşik

Eşik seviyesini ve frekansını her modda ayarlamanıza olanak tanır.
4 Özel Kullanıcı Profili

4 kullanıcı profilinin her birinde ve her mod içinde farklı hedefler ve sahalar için favori ayarlarınızı ayrı ayrı kaydedebilir ve 16 farklı dedektör ayar seti oluşturabilirsiniz!
Kolay Kullanım

Zorlanmadan kullanılabileceğiniz The LEGEND, tecrübeli kullanıcılar için olduğu kadar yeni kullanıcılar için de uygundur.
Hafif (1.4kg)

Yorulmadan uzun saatler boyunca arama yapmanın keyfini yaşayın.
Uzun Batarya Ömrü

USB şarj aleti veya powerbank ile kolayca şarj edin. 20 saate kadar kullanım sağlar.*
İnternetten Yazılım Güncelleme

Dedektörünüzü her zaman güncel tutarak (USB bağlantısı ile) en iyi performansı alın.

Özellikler

Durum: Sıfır
İşlem: İndirimli
Daima güvende kalın! Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmamış