Favori yap Yayınlandı: 1 hafta önce Akdeniz, Mersin, TR

GARRET AT PRO DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ

18000.00 ₺

Açıklama


Garrett’in yeni ve özel teknolojisi ile üretilmiş bu çok yönlü define dedektörü tek para, tarihi kalıntı, gömüler, define ve hatta altın külçelerin tespitinde ideal sonuç verir. Gelişmiş sesli uyarı sistemi ile birlikte Standart ya da profesyonel arama seçeneklerinden istediğinizi kullanabilirsiniz


Pakete dahildir:Pro Modu Sesi™: Orantılı ve tekrar eden Sinyal Sesi™ özellikleri cihaz sanki Gerçek Tüm-Metal modundaymışçasına kullanıcıya toprak altındaki cinsini tanımlamasına yardımcı olur.Yüksek Çözünürlüklü Demir Ayırımı ™: Kıymetli metalleri çer-çöpten ayırmak için 1’den 40’a kadar olan demir ayırım seviyesini tek tuşla ayarlayın.

Demir Sesi™: Kullanıcının ayırımı yapılmış değersiz demir hedefi duymasına ve dedektörün orta-tondaki sinyal aralığını değiştirmesine yardımcı olur.

Arazi şartları değişkenliği: Su geçirmez gövdesi ile tozlu, nemli ya da ıslak arazi şartlarına göre tasarlanmıştır; cihaz maksimum 10-foot (3m) derinliğe kadar inebilir.

Toprak Ayarı: daha iyi bir performans için otomatik ve manuel ayar

Sürekli Tek para Derinlik Göstergesi: toprak altındaki hedefin derinliğini gösterir.

Arama Modları (Ayırım Seçenekleri): 6 arama seçeneği + elektronik noktasal tespitHem tatlı hem tuzlu su için ideal kullanım

Tek para bulmada

Tarihi Kalıntı tespitinde

Hazine avcılığında

Plaj /Tatlı Su Tespitinde

Özellikler

Durum: Sıfır
Daima güvende kalın! Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmamış